• Digital Packaging drukarnia cyfrowa

  Krótkie serie
  opakowań

  w produkcyjnie wysokiej jakości

 • Digital Packaging drukarnia cyfrowa

  Kolory Pantone

  w druku cyfrowym ze zmiennymi danymi

 • Digital Packaging drukarnia cyfrowa

  Najnowszy park maszynowy

  obsługiwany przez wykwalifikowaną kadrę

Digital Packaging Możliwości ponad technologię

Drukarnia Digital Packaging powstała, aby wypełnić lukę w niskonakładowym druku wysokojakościowym z kolorami specjalnymi (Pantone) oraz realizacji krótkich serii opakowań, jak i dłuższych ze zmiennymi danymi. Realizacja produkcji dla rynku farmaceutycznego i kosmetycznego pociąga za sobą bardzo wysoką jakość na wszelkich szczeblach produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować ten sam poziom usług dla sektora b2b.

Opakowania

Produkcja opakowań już od jednej sztuki. Precyzyjny druk również z farb ze wzornika Pantone. Dokładna introligatornia i krótkie terminy realizacji.

Druk b2b

Współpraca w zakresie druku arkuszy plano wedle specyfikacji klienta. Utrzymywanie stałej dostępności wybranych podłoży. Realizacja zleceń jako niewidoczny podwykonawca.

Makiety / Sample

Wykonujemy pojedyncze opakowania zachowując wygląd przy produkcji maszynowej tak druku jak i cięcia i klejenia.

Obsługa graficzna

Korzystając z naszego doświadczenia zweryfikuj poprawność plików do produkcji. Chętnie też pomożemy przy powstawaniu nowych projektów.

Doświadczony zespół

Firma to nie tylko maszyny, to przede wszystkim ludzie. Realizacja skomplikowanych produkcji przy zachowaniu najwyższych standardów wraz z kontrolą jakości związana jest przede wszystkim ze wzorową współpracą. Każdy z kluczowych członków zespołu jest osobą z wieloletnim doświadczeniem w branży poligraficznej.

Pracujemy razem mając szerokie spojrzenie na bieżące procesy oraz wspólny cel: terminową realizację prac przy założonej jakości.